فروش و اجاره ماشین آلات

www.instagram.com/_sajjad___ebrahimi_

اینستا :  www.instagram.com/radiandaghigh

سایت :  http://www.radiandaghigh.com/

تلفن  :  09125041083

محل فعالیت :  تهران 

تجهیزات نقشه برداری
رشد سریع علم ژئوماتیک کارخانه های تولید تجهیزات نقشه برداری را بر آن داشته تا روزانه ایده های جدید را روانه بازار کنند، در این میان مهندسین و کاربران نیز نیازمند اطلاعات و دانش روز هستند تا در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را حاصل نمایند.
شرکت رادیان با تکیه بر کادر مجرب خود همواره تحقیق و توسعه را لازمه ارایه خدمات مناسب تر به مشتریان دانسته و مسیر حرکت خود را با سرعت به این سمت طی مینماید.
تنوع زیاد، کیفیت و قیمت متفاوت تجهیزات نقشه برداری اغلب تصمیم گیری را برای مشتریان دشوار می سازد. در این راستا کارشناسان شرکت رادیان با پشتوانه تجربه عملیات اجرایی به خوبی با دغدغه های مهندسین آشنا بوده و بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد خواهند داد. محصولات این کارخانه ها توسط شرکت رادیان در ایران فروخته شده و شامل گارانتی رسمی شرکت رادیان میباشد:                                   
دوربین های نقشه برداری ، جی پی اس های دستی و ایستگاهی و تجهیزات اندازه گیری لیزری از محصولات قابل ارایه شرکت رادیان میباشد .
آموزش
شرکت رادیان ، پس از فروش هر نوع کالا ارتباط موثر خود با مشتریان را حفظ نموده و تلاش مینماید کاربران محترم از ظرفیت حد اکثری محصولات بهره مند شوند. به همین علت تیم آموزشی شرکت رادیان متشکل از اساتید محترم دانشگاه و مهندسین مجرب آماده ارائه خدمات با کیفیت نرم افزاری و سخت افزاری به مشتریان محترم می باشد.
گارانتی
تمامی کالاهای فروخته شده شرکت رادیان دارای خدمات پس از فروش بوده و تعمیرگاه شرکت علاوه بر مجهز بودن از تکنسین های بازنشسته سازمان نقشه برداری کشور و نیروهای آموزش دیده جوان بهره میبرد.
بدیهی است پس از تعمیرات یا کالیبراسیون مشتریان گواهی و گزارش عملیات انجام شده روی دستگاه ها را دریافت خواهند نمود.
اولین همکاری با شرکت رادیان تجریه متفاوتی از مشتری مداری به شما خواهد داد.

 

اینستا : www.instagram.com/payrah.machinery.company

تلفن  :  09199004395

محل فعالیت :  تهران 

خرید و فروش ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهسازی ، عمرانی ، از قبیل بیل مکانیکی ، غلطک، گریدر ، کامیون ، کِشنده ، و ...

اینستا : www.instagram.com/nasrsanat.ir

تلفن   :   09300320670

محل فعالیت :  اصفهان 

تولید کننده انواع دستگاه برش سنگ و سرامیک

فیلترها
Sort
display