خدمات فروش

در این بخش می توانید با فروشندگان مصالح ، تاسیسات ، تجهیزات و دکوراسیون داخلی آشنا شوید. از پروژه های ایشان بازدید به عمل آورده و جهت همکاری در پروژه خویش از ایشان استعلام قیمت بگیرید. 

اینستا :  www.instagram.com/spadanahan

سایت  :  spadanahan.com/about-us

تلفن   :  09130800998 

محل فعالیت : تهران

  • فروش انواع میلگرد، شمش فولاد، نبشی، ناودانی، تیرآهن، ورق، قوطی، پروفیل، محصولات مفتولی، لوازم سوله، اتصالات، خرپا و خاموت به همراه ارائه خدمات به سازمانها و نهادهای دولتی، شرکت های خصوصی و اشخاص.
  • فروش آنلاین آهن آلات (بزودی…)
  • بروز رسانی قیمت محصولات در طول روز.
  • اخبار لحظه ای بازار آهن در طول روز.
  • دارای حجم بزرگی از مصرف کنندگان، تجار و تولید کنندگان.
  • درج مقالات علمی تخصصی پیرامون صنعت و بازار آهن و همچنین بورس و مسائل اقتصادی تاثیر گذار بر این صنعت.
  • اطلاع رسانی های عرضه و معاملات بورس فلزات در سایت، ایمیل و شبکه های اجتماعی.
  • دارای یک تیم حرفه ای از تحلیل گران اقتصادی و بازار آهن و استفاده از نظرات، گزارشات و مقالات آنها در سایت.

 

 

اینستا :  www.instagram.com/vira_decorative

سایت  : http://www.viramemari.com/

تلفن   :  09128387397 

محل فعالیت : تهران 

در سال ۱۳۸۷ با تاسیس گروه ویرا معماری به شماره ثبتی ۴۸۵۷۱ در عرصه طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی وبا بهبود بخشیدن سطح کیفی ، خدمات رسانی و سرعت بالا و به موقع و خوش قلی و پاسخ گویی به نیازهای پیش روی مشتریان از جمله اصول این شرکت به شمار میرود.
ویرا معماری با نوآوری و تحول در بخش های اجرایی موفق ، حوضه فعالیت های خود را سازماندهی نموده و با دید مهندسی وبهره گیری از مدیران با تجربه و مشاوره بخش مهندسی سعی میکند از روش های نو در ارائه خدمات بهتر به مشتریان استفاده نماید.شرکت ویرا معماری با هدف کیفیت در تولید و داشتن سالها تجربه در زمینه طراحی ، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی فضا های اداری ، تجاری و مسکونی فعالیت میکند و هم اکنون با داشتن کادری مجرب و متعهد و بهره گیری ازدانش و فن آوری روز، توانسته است با شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی همکاری مستمر داشته باشد.امید است بتوانیم با تکیه بر اصل مشتری مداری و صداقت کاری و بهبود مستمر خدمات شایسته در راستای تامین نیازهای شما کارفرمایان محترم به این هدف مهم نائل گردیم.مهمترین خدماتی که ویرا معماری در سیاست کاری خود قرار میدهد، مشاوره، بازدید از محل پروژه به صورت رایگان و ارائه پیشنهاد مناسب ، طراحی خلاقانه با استفاده از نرم افزارهای تخصصی جهت ترسیم نقشه ها بر اساس کاربری فضا، برآورد هزینه بر اساس طرح ارائه شده ، تولید واجرای پروژه ها با استفاده از متریال مرغوب، معتبرواستاندارد میباشد.

اینستا : www.instagram.com/aqaye_abzar

تلفن  :  09152198403 

محل فعالیت :  خراسان جنوبی

نمایندگی رسمی پخش و فروش رنگ و ابزارآلات صنعتی و ساختمانی

اینستا : www.instagram.com/ariyam_asansor

تلفن   :  09122455039

محل فعالیت :  تهران

فروش بی واسطه کلیه قطعات آسانسور صفر تا صد
موتور،ریل،تابلوفرمان، کابین، لوازم

اینستا : www.instagram.com/atrin_radiator2020

سایت  :  http://www.tasisat-sheykhi.ir/

تلفن   :  09145995002

محل فعالیت : اردبیل

فروشگاه تاسیساتی شیخی افتخار داربا تامین کالای تاسیساتی مورد نیاز پیمانکاران و همکاران عزیز را در این امر همراهی نمایید. استراتژی این مجموعه تامین و فروش کالای باکیفیت و قیمت مناسب می باشد. در حال حاضر فروشگاه تاسیساتی شیخی در سه زمینه ی اصلی فعالیت دارد.

 
فیلترها
Sort
display