شرکتهای مشاور و پیمانکاری

در این بخش می توانید با مهندسین مشاور و شرکت های پیمانکاری رشته های ساختمان ، راه و ترابری ، تاسیسات و تجهیزات و آب   آشنا شوید. از پروژه ها ونمونه کارهای  ایشان بازدید به عمل آورده و جهت همکاری در پروژه خویش از ایشان استعلام قیمت بگیرید. 

اینستا : www.instagram.com/intelligentbuilding

تلفن  :  09124115964 

محل فعالیت :  تهران

تامین تجهیزات هوشمندسازی ساختمان

تلفن:09153888797

عضو انجمن صنفی معماران تهران نماینده برند های لوکس اروپا ارائه خدمات vr ar حوزه فعالیت کنونی خراسان رضوی

اینستا :  www.instagram.com/abrishammorteza

تلفن   :   09020595999

محل فعالیت :   کرج

پیمانکاری روهینا طراح و مجری عملیات تخریب،تحکیم و بهسازی خاک ، گودبرداری و خاکبرداری به روشهای مختلف ، نیلینگ ، انکراژ ، خرپا ، مهار متقابل، شمع و استرات ، دیوار برلنی ، تای بک ، سپر کوبی و تاپ دان دارای ۱۷ سال سابقه کاری در پروژه های بزرگ و کوچک خصوصی و دولتی دارای دستگاهها و ماشین آلات مربوطه و نیروهای فنی و متخصص آماده همکاری و مشاوره با شما سازندگان هستیم .

اینستا:www.instagram.com/paytakhtstone

تلفن:09197573078

محل فعالیت:تهران

تولید و عرضه انواع #سنگ_آنتیک #آجر #سنگ_نما

ارسال به سراسر کشور و صادرات
اجرا پروژه ها درکنار اقتصادی ترین قیمت برای مشتریان

 

تلفن:09027132619

 

 

 

وجود امکانات سخت افزاری و توانمندی های فنی و تخصصی شرایطی را فراهم نموده که واحد پیمانکاری شرکت آپتوس ایران، در طی سالیان متمادی بصورت کاملاً مستقل و سازمان یافته بالغ بر 50 طرح و پروژه عمرانی از سوی کارفرمایان دولتی و خصوصی به اجرا درآورد . این پروژه ها که با شیوه/ روش های مختلف (بصورت EPC یا DB) در ابعاد و حوزه های مختلف در سراسرکشور به ثمر نشسته ، سوابق اجرایی درخشانی را در بر داشته است . در این واحد ، انواع پروژه های عمرانی بر اساس یک فرآیند متدولوژیک یکنواخت ، بر پایه رویه مدیریت پروژه و مبتنی بر استاندارد بین المللی PMBOK سازماندهی و مدیریت می شوند تا بطور مشخص برآیند و نتایج حاصل از آن در دیگر پروژه ها نیز قابل توسعه و تعمیم باشد .

با توجه به پتانسیل های موجود در شرکت آپتوس ایران علاوه بر اجرای پروژه های پیمانکاری و انبوه سازی که از جمله آن می توان به طرح سراسری "مسکن مهر" اشاره نمود ، موجبات این مهم فراهم گردیده که  در ساختار معاونت توسعه ساختمان شرکت آپتوس  بر اساس تدبیر مهندسی ، مطالعات و امکانسنجی های لازم پروژه هایی کاملاً اختصاصی تعریف ، طراحی و اجرا گردد. علاوه بر آن مشارکت های ویژه سرمایه گذاری و  ساختمان نیز از طریق این دپارتمان پیگیری می گردد به نحوییکه پروژه هایی  بر اساس مشارکت با علاقمندان ، سرمایه گذاران ، مهندسین و شرکت های ساختمانی طراحی و اجرا می شود...

 آخرین رتبه بندی شرکت آپتوس ایران از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری به شـــرح ذیل می باشد: لازم به ذکر است که در این بخش پروژه های اجرا شده منظم به تصاویری معرفی می گردد.

  • رتبه 1 در رشته ساختمان و ابنیه
  • رتبه 2 در رشته تاسیسات و تجهیزات
  • رتبه 4 در  رشته راه و ترابری
  • رتبه 4 در رشته آب

 سایت : http://www.aptusiran.com/

اینستا :   www.instagram.com/memarsaj

تلفن   :   09139090540

محل فعالیت : اصفهان

گروه مشاورين معمارساج ١٥ سال تجربه كار و رزومه قوي در عرصه معماري و طراحي ويلا به سبك مدرن و كلاسيك در صدها پروژه حقيقي و اجرا شده با تيم متخصص در زمينه طراحي داخلي و لنداسكيپ و بهترين ايده پردازان نوين كشور در رسته طراحيهاي مدرن و كلاسيك براي نما و دكوراسيون داخلي

فیلترها
Sort
display