شرکت پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات

اینستا:www.instagram.com/technowood.step

تلفن:09116109070

محل فعالیت:رشت

طراحی ساخت و اجرای انواع پله های مارپیچ و حلزونی چوبی و فلزی و ساخت انواع نرده های چوبی صاف و مارپیچ.و سازه های چوبی و پله و نرده های خاص

اینستا:www.instagram.com/kabiri.armin

تلفن:09128137350

محل فعالیت:تهران

کارشناس ارشد فروش شرکت تیم پرو پارس متخصص در زمینه آتش بند و دود لند، انکرهای مکانیکی و انکرشیمیایی

اینستا : www.instagram.com/intelligentbuilding

تلفن  :  09124115964 

محل فعالیت :  تهران

تامین تجهیزات هوشمندسازی ساختمان

سایت:www.aptusiran.com

تلفن:09364324425

محل فعالیت:کرج

 وجود امکانات سخت افزاری و توانمندی های فنی و تخصصی شرایطی را فراهم نموده که واحد پیمانکاری شرکت آپتوس ایران، در طی سالیان متمادی بصورت کاملاً مستقل و سازمان یافته بالغ بر 50 طرح و پروژه عمرانی از سوی کارفرمایان دولتی و خصوصی به اجرا درآورد . این پروژه ها که با شیوه/ روش های مختلف (بصورت EPC یا DB) در ابعاد و حوزه های مختلف در سراسرکشور به ثمر نشسته ، سوابق اجرایی درخشانی را در بر داشته است . در این واحد ، انواع پروژه های عمرانی بر اساس یک فرآیند متدولوژیک یکنواخت ، بر پایه رویه مدیریت پروژه و مبتنی بر استاندارد بین المللی PMBOK سازماندهی و مدیریت می شوند تا بطور مشخص برآیند و نتایج حاصل از آن در دیگر پروژه ها نیز قابل توسعه و تعمیم باشد .

با توجه به پتانسیل های موجود در شرکت آپتوس ایران علاوه بر اجرای پروژه های پیمانکاری و انبوه سازی که از جمله آن می توان به طرح سراسری "مسکن مهر" اشاره نمود ، موجبات این مهم فراهم گردیده که  در ساختار معاونت توسعه ساختمان شرکت آپتوس  بر اساس تدبیر مهندسی ، مطالعات و امکانسنجی های لازم پروژه هایی کاملاً اختصاصی تعریف ، طراحی و اجرا گردد. علاوه بر آن مشارکت های ویژه سرمایه گذاری و  ساختمان نیز از طریق این دپارتمان پیگیری می گردد به نحوییکه پروژه هایی  بر اساس مشارکت با علاقمندان ، سرمایه گذاران ، مهندسین و شرکت های ساختمانی طراحی و اجرا می شود...

 آخرین رتبه بندی شرکت آپتوس ایران از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری به شـــرح ذیل می باشد: لازم به ذکر است که در این بخش پروژه های اجرا شده منظم به تصاویری معرفی می گردد.

 • رتبه 1 در رشته ساختمان و ابنیه
 • رتبه 2 در رشته تاسیسات و تجهیزات
 • رتبه 4 در  رشته راه و ترابری
 • رتبه 4 در رشته آب

 سایت : http://www.aptusiran.com/

اینستا : www.instagram.com/sadrab_co

سایت : sadrabco.com

تلفن   :   09119191911

محل فعالیت : مازندران

 شرکت پالایش صدرآب کاسپین تحت برند صدرآب با مشارکت چند تیم حرفه‌ای در زمینه‌های مهندسی محیط‌زیست، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، ساخت و تولید،بهداشت محیط، شیمی و حقوق محیط‌زیست تأسیس گردید و امروز با پشتوانه‌ی بیش از یک دهه تجربه‌ی صنعتی و تولیدی، از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و محیط‌یست کشور می‌باشد. شرکت صدرآب افتخار دارد با استعانت از خداوند متعال و با اشراف بر دانش نوین جهانی، با اعتماد به متخصصین داخلی در راستای حفاظت و صیانت از ذخایر ملی کشور با انجام بیش از یکصد پروژه در زمینه‌های تصفیه آب و فاضلاب و سیستم‌های مرتبط توانسته است در راستای اعتلای کشور و تعالی و رشد و توسعه‌ی صنعت، گام‌هایی استوار بردارد.

 

ادرس سایت :www.parsautomation.com/fa/about-us

تلفن          :     09024198178

محل فعالیت   :     تهران

شرکت پارس اتوماسیون با بیش از 15 سال سابقه اجرایی در زمینه اتوماسیون صنعتی و کنترل حرکت، و با بهره گیری از مهندسین متعهد و متخصص، همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه دهنده خدمات فنی- مهندسی شامل طراحی، اجرا، فروش، مشاوره و آموزش به طیف وسیعی از صنعتگران کشورمی باشد.

بخشی از فعالیت های گسترده شرکت پارس ااتوماسیون به شرح ذیل می باشد:

 • ارائه راه حل های اتوماسیون ماشین آلات و خطوط تولید در تمام سطوح.
 • پیاده سازی روبات های دلتا و اسکارا
 • نصب PLC و HMI روی ماشین های صنعتی
 • پیاده سازی شبکه های صنعتی
 • راه اندازی و بروزرسانی ماشین آلات CNC و سیستم های کنترل حرکت
 • مانیتورینگ، سیستم های سوپروایزری SCADA
 • اجرای پروژه های PC-based مطابق نیاز مشتری

 

فیلترها
Sort
display